M. KONTENERY SEGMENTOWE

Zestaw złożony z trzech kontenerów połączonych ze sobą.

   Charakterystyka ogólna

   Dane techniczne


Przeznaczenie:

Kontenery segmentowe produkowane w PREiB "MIPA" przeznaczone są do tworzenia w krótkim czasie obiektów tymczasowych, odpowiadających zapotrzebowaniu odbiorcy, np. biurowych, socjalnych, sanitarnych, czy też magazynowych.

Tworzenie obiektów odbywa się poprzez łączenie pojedynczych kontenerów w układy wielorzędowe, jedno lub dwukondygnacyjne. W zależności od potrzeb zamawiającego, przedstawiamy propozycję rozwiązań układu.  

Wymiary pojedynczego segmentu:
Zewnętrzne:
długość 6250 mm
szerokość 2350 mm
wysokość 2800 mm
   
Wewnętrzne:
długość 6000 mm
szerokość 2140 mm
wysokość 2200 mm

 


Budowa:

Konstrukcja nośna kontenera wykonana jest z profili  zimnogiętych, dolna część ramy, będąca konstrukcją podłogi jest ocynkowana ogniowo, pozostała część malowana farbą antykorozyjną.

Elewację kontenera stanowi Panel Fasadowy Jan o grubości izolacji 3 cm w wykonaniu gładkim lub strukturalnym, w kolorze handlowym. Izolacją termiczną ścian zewnętrznych jest styropian gęstości FS15 o grubości 7 cm i Panel Fasadowy Jan o grubości 3 cm, natomiast sufitu i podłogi - styropian o grubości 10 cm.

Wewnętrzne ściany w kontenerze są wykończone boazerią MDF, sufit - płytą laminowaną w kolorze białym, podłogę zaś w zależności od przeznaczenia pomieszczenia, stanowi Płyta Kronopli lub sklejka wodoodporna pokryta wykładziną PCV, natomiast pomieszczenie sanitarne - terakotą.

Pokrycie dachu wykonane jest blachą trapezową, ocynkowaną lub ocynkowaną i malowaną o profilu T 55. Orynnowanie dachu systemem Marley.

Okna i drzwi wewnętrzne - drewniane typowe, produkcji Stolbud Sokółka, drzwi zewnętrzne - aluminiowe, malowane proszkowo.

Zespoły kontenerów wyposażone są w kompletne instalacje elektryczne, wodociągowe i sanitarne, w zależności od potrzeb i przeznaczenia obiektu.

Kontenery należy posadawiać na zagęszczonym gruncie, stosując w punktach podparcia wypoziomowane płytki betonowe.

Układ zestawu, projekt funkcjonalno-użytkowy poszczególnych pomieszczeń, w tym: rodzaj i standard wykończenia, umeblowanie oraz wyposażenie w urządzenia techniczne, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

 

Grupa Nazwa Opis Zdjęcie
       
Kontenery segmentowe Kontenery segmentowe

Kontenery segmentowe produkowane w PREiB "MIPA" przeznaczone są do tworzenia w krótkim czasie obiektów tymczasowych, odpowiadających zapo-trzebowaniu odbiorcy, np. biurowych, socjalnych, sanitarnych, czy też magazynowych.

  Zestaw - zaplecze placu budowy ZPB 4EL

Zestaw - zaplecze placu budowy służy do stałego zakwaterowania 12 pracowników na terenie placu budowy. Wyposażony jest w sześć piętrowych łóżek, kuchnię, suszarnię odzieży roboczej, dwie kabiny prysznicowe, dwa WC i pisuar. Posiada kompletną instalację elektryczną, wody ciepłej i zimnej, oraz kanalizacyjną.

  Zestaw kierownika budowy ZKB 2ELp - KK+KM

Zestaw kierownika budowy o symbolu katalogowym
 ZKB 2ELp -KK+KM składa się z dwóch kontenerów segmentowych ustawionych jeden na drugim. Rozwiązanie to jest szczególnie wygodne, gdy teren zaplecza budowy jest ograniczony.

  Zestaw kierownika budowy ZKB 1EL

Zestaw kierownika budowy ZKB 1EL złożony jest z jednego kontenera podzielonego ścianką działową na dwa pomieszczenia:

 

Firm | High voltage electric works | Low voltage electric works
Complex building works | Designing | Other production
Painting service | Reference List | Contact

© 2002 - MIPA & I MEDIA